Lidya Masaj Güzellik Salonu

maltepe

- 0216 336 77 90 - YASEMİN HN 0532 521 56 57-0534 235 14 18

Çeşitli İlanlar ... >> Firma Ve Reklam Sayfaları / Maltepe-Sauna-Masaj Güzellik Salonu(LİDYA Güzellik S.)
 
 
Maltepe-Sauna-Masaj Güzellik Salonu(LİDYA Güzellik S.)

Maltepe-Sauna-Masaj Güzellik Salonu(LİDYA Güzellik S.)

Anasayfa

GREEN MASAJ SALONU

0216 336 77 90
    0532 521 56 57    
0534 235 14 18
 

 

Green masaj 
Uzman masöz kadromuzla beylere tek kisilik jakuzili odalarda % 100 memnuniyet garantili masaj hizmeti vermekteyiz.

 

HIZMETLERIMIZ

Masaj Sauna Jakuzi

MASAJ HİZMETİ

Masaj salonlarımız temiz, hijyenik ve rahatınızı düşünerek hazırlanmıştır. Özel aydınlatması ve aramotik yağlar ile bu konuda %100 müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışırız. Her seanstan sonra tüm havlu ve bunun gibi malzemeler yenileri ile değiştirilir. Siz sadece güven içinde uzanıp, uzman ellerine teslim olursunuz.

nılabilecek, fokur fokur fokurdayan size öze
Saunalar, tarih boyunca insanların sağlıklarını düzeltmek ve iyileştirmek, rahatlamalarına yardımcı olmak için ziyaret ettikleri yerler olarak bilinirler.  sauna, modern dünyanın vazgeçilmez ihtiyaçlarından birisi olmuştur. Jakuzide keyif sürerken sıcak soğuk içeceklerimizi yudumlayabilirsiniz. Kısacası bu deneyim yaşamadan bırakılmaz. Stres atmanın en güzel yollarından biridir jakuzi?


 
 
 istanbul masaj salonu klasik masaj
KLASİK MASAJ

Günümüzde birçok insanın gün içerisinde yaşadığı stres ve yorgunluktan kurtulmak amacıyla başvurduğu etkili yollardan biridir. Alanında uzman kişiler tarafından yapılan klasik masaj teknikleri, dinlenmenizi ve gevşemenizi sağlayacaktır. Dilerseniz masaj yağı gibi kayganlaştırıcı malzemelerde kullanılabilir. Dolaşımınızı arttıracak dokuları ve hücreleri canlandıran uygulamalar, size keyifli anlar yaşatır. Günün yorgunluğundan ve stresinden kurtulmanızı sağladığı gibi vücudunuz güne zinde başlayacaktır. Tanemspa’nın size verdiği güvenilir ortamda kendinizi daha rahat hissedecek, yapılacak uygulamaların tadını çıkaracaksınız. Tanem İstanbul Masaj Salonu, İstanbul, Ümraniye
 BALİ MASAJI
BALİ MASAJI

Derin etkileri bulunan hoş kokulu bali masajı, Tanemspa kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Bali masajının klasik masajdan ayrılan yönü sadece gevşeme sağlamaması, aynı zamanda vücudu atıklardan temizlemesidir. Kan dolaşımınızı arttıran bu masaj tekniğinde doğal ve aroma terapi metotlarına yer verilir. Rahatlama hissedeceğiniz masaj size beraberinde sağlık da getirecektir. Kullanılan aroma terapi yağları ile baskı noktalarınıza basınç uygulanır. Enerji merkezlerinizi dengeye getiren masaj, iç sisteminize de yarar sağlar. Var olan şiddetli ağrılarınızdan kurtulmanızı sağlayacak olan masaja bayılacaksınız.
 CİLT BAKIMI istanbul masaj salonu
CİLT BAKIMI

Cildiniz, sizin karakterinizin görünen yüzüdür. Temiz ve arınmış bir cildin size kendinizi ne kadar iyi hissettireceğini düşünün. Nemini kaybetmiş, sarkmaların görülmeye başladığı cildinize yeni bir nefes aldırmaya ne dersiniz? Tanemspa’nın uzman ve başarılı kadrosu, size sunduğu ortamın kalitesi ile kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Karma, hassas, kuru ve yağlı cilt yapısına sahip olan bayanlara özel bakım tekniklerinin uygulandığı güzellik merkezimizde cildiniz ışık saçacak. Besleyici ve dengeleyici bakım türlerinin yarattığı olumlu etkileri anında hissedeceksiniz. Belirli aralıklarla yaptırdığınızda yaralar, açık gözenekler, stresten kaynaklı tahrişlere veda edebilirsiniz. Kırışıklarınıza iyi gelecek, toparlayıcı etkisi olan cilt bakımı hizmetimizi mutlaka denemenizi öneriyoruz.
 DERİN DOKU MASAJI istanbul masaj salonu
DERİN DOKU MASAJI

Bedensel ve ruhsal sorunların yarattığı eklem ağrılarından kurtulmak isteyenlerin başvurduğu derin doku masajı, enerji akımınızı dengeleyecek en etkili yöntemlerin başında geliyor. Tanemspa bünyesinde uzmanların profesyonel olarak sunduğu bu hizmette, bedeniniz doğal dengesine kavuşuyor. Özellikle baş, omuz ve bacaklarınızın hizalanmasını sağlayan teknikler, ağrılı bölgelere uygulanıyor. Derin doku masajı, diğer masaj türlerine göre daha şiddetli olduğu gibi zamanla oluşmuş düğümlenmeleri de ortadan kaldırıyor. Vücudunuzu toksinlerden arındırıp kaslara besin gitmesini sağlayan masaj sayesinde kendinizi daha zinde ve canlı hissedeceksiniz.
 JAKUZİ BUHAR istanbul masaj salonu
JAKUZİ BUHAR

Jakuzi Buhar odası, kaslarınızdaki ağrı ve sızıları ortadan kaldıracak en basit yöntemlerden biridir. Cildiniz temizlenir ve ihtiyacı olan nemi yeniden kazanır. Vücudunuzu toksinlerden arındıran yöntemlerde cildinizin gözenekleri açılır, terleme yoluyla atık miktarınız artar. Buhar banyosunda ısınan vücudunuz, kan dolaşımınızı hızlandırır. Tansiyonunuzu yükseltmeyen uygulama, kılcal damarlarınızı genişletir. Tanemspa tarafından sunulan jakuzi buhar banyosunu, özellikle solunum şartlarında düzelme isteyen hastalara tavsiye ediyoruz. Soğuk algınlığı, alerjik rahatsızlıklar, bronşit gibi rahatsızlıklarınız varsa rahatlamanızı sağlar. Öksürüğünüzü kesen uygulamalar, kaslarınızı da gevşetecektir.
 AĞDA istanbul masaj salonu
AĞDA

İstenmeyen tüyleri ortadan kaldırmak için uygulanan geleneksel yöntemlerimizden biri olan ağda, kadınların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Sir ağdanın kullanışlı yapısı, size zaman kazandıracaktır. Uzman kişiler tarafından kısa sürede birçok bölgenize uygulanacak yöntemlerden sonra cildinize gereken bakım ve özen gösterilmektedir. Tanemspa’nın çalışanları tarafından güvenilir olan bu ortamda tatbik edilen ağda, uzun süre etkili olacak, kıl kökleriniz yumuşamaya başlayacaktır. Uygulanacak alanın hijyeni ve ağdanın sıcaklığı önemli olan iki unsurdur. Ağda yaparken seri olmak gereklidir. Vücudunuzdaki uyuşukluk geçmeden tamamlanması gereken işlemleri en kusursuz şekilde size sunan güzellik merkezimizden alacağınız hizmetten memnun kalırsınız.
 PEDİKÜR istanbul masaj salonu
MANİKÜR-PEDİKÜR

Gün içerisinde çorap içinde mahsur kalan ayaklarımız, tüm bedenimizin ağırlığını çektiği için bakımı fazlasıyla hak ediyor. Ayaklarda meydana gelen ağır ve yorgunluğu atmanın en güzel yolu, uzman biri tarafından yapılan ayak masajı ve pedikürdür. Masaj salonları içinde kendine yer edinen başarılı güzellik merkezlerinden biri olan Tanemspa’da alacağınız pedikür hizmeti, size bedenen ve ruhen çok iyi gelecektir. Ayak bakımınızda topuk dikeni ya da çatlağı gibi problemleriniz varsa ponza taşı ile bakım yapabilirsiniz. Yapılan pedikür, ayak bölgenizdeki kan akışını hızlandırır ve size sağlık kazandırır. Tırnaklarınızın düzgün ve küt bir şekilde kısaltılması, ayaklarınızla ilgili sorun yaşamamanızı sağlayacaktır. İstanbul masaj salonlarından biri olan Tanemspa’nın siz değerli müşterilerine verdiği hizmetlerden biri de manikürdür.
 REFLEKSOLOJİ istanbul masaj salonu
REFLEKSOLOJİ

Ayak tabanında yer alan her noktanın belirli bir organ ve sisteme karşılık geldiği ve bu noktalara yapılan masajla kişinin kendini daha iyi hissetmesi sağlanmaktadır. Ayakta belirli noktalara karşı uygulanan baskı, doku ve organları temsil ettiği için özel tekniklerle stresiniz azaltılabilir. Fizyolojik değişiklikler söz konusunda olduğunda vücudu dengeye koyan masaj türü, fiziksel ve ruhsal olarak iyi hissetmenizi sağlar. Uzak doğunun geleneksel masajlarından biri olarak karşımıza çıkan türde kişinin vücudunun normal fonksiyonlarını getirmesi amaçlanır. Vücudun her noktasını temsil eden ayak tabanına yapılacak doğru baskı; büyük bir rahatlamayı da beraberinde getirecek, çeşitli hastalıkların tedavisinde etkili sonuçlara ulaşılacaktır.
 THAİ MASAJI
THAİ MASAJI

Tayland masajı olarak da bilinen Thai masajı, bası ve germe şeklinde yapılmaktadır. Yarı sert bir zeminin üzerine giyinik olarak uzanan kişiye çekme, esnetme, bası ve germe hareketleri uygulanır. Yapılma esnasında kişiye acı verse de tamamlandığında rahatlama yaşanmaktadır. Pasif yoga hareketlerini kapsayan masajda kişinin enerji akımı dengelenmeye çalışılır. Eklemlerini esnek bir hale getirerek, hareketlilik sağlanır. Pasif esneme, germe, yumuşak bası gibi yöntemlerle enerji hatlarına uygulanır. Tanemspa’nın güvenilir ve alanında başarılı olan uzmanları, elleri ve ayakları ile esnekliği arttırarak kişinin stresten ve üzerindeki yorgunluktan kurtulması sağlanır.


0216 336 77 90
    0532 521 56 57    
0534 235 14 18

 

Maltepe-Sauna-Masaj Güzellik Salonu(LİDYA Güzellik S.)

Biz Kimiz

Maltepe-Sauna-Masaj Güzellik Salonu(LİDYA Güzellik S.)

Ürün & Hizmetler

Ürünler & Himetler

Maltepe-Sauna-Masaj Güzellik Salonu(LİDYA Güzellik S.)

Referanslar

Maltepe-Sauna-Masaj Güzellik Salonu(LİDYA Güzellik S.)

Haberler

Maltepe-Sauna-Masaj Güzellik Salonu(LİDYA Güzellik S.)

Galeri

Maltepe-Sauna-Masaj Güzellik Salonu(LİDYA Güzellik S.)

İletişim

Detaylar

İlan Türü Çeşitli İlanlar
Hangi Şehirde
İlan Sektörü
İlan Alt Sektörü
Hangi ilçede
Ülke
İl
İlçe
Semt
Mahalle / Köy
Maltepe-Sauna-Masaj Güzellik Salonu(LİDYA Güzellik S.)
Hit 35388
Oluşturma Tarihi 07.07.2010 18:23:31
Güncelleme Tarihi 21.07.2014 13:06:18
Kelimeler Maltepe-Sauna-Masaj Güzellik Salonu(LİDYA Güzellik S.)
Sektörler Güzellik ve Bakım
Alt Sektörler Güzellik Merkezi

Kadıköy Çisa Güzellik Salonu
Görüntülenme : 7011
Kadıköy Çisa Güzellik Salonu
Şişli Roma Güzellik Salonu
Görüntülenme : 3609
Şişli Roma Güzellik Salonu
Beylikdüzü Salon X
Görüntülenme : 5968
Beylikdüzü Salon X
Kızıltoprak Kadıköyde Sonsuz Mavi Masaj Salonu
Görüntülenme : 12372
Kendinize zaman ayırın. Günün sitresini atın. (Kızıltoprak Sonsuz Mavi Güzellik Salonu)
Cosmo Park Beşiktaşda Cosmo Park
Görüntülenme : 10942
Beşiktaşda Cosmo Park
212 Avmde protez tırnak kalıcı makyaj ,batık tedavisi, Kaynak kirpik
Görüntülenme : 5033
212 Avm de protez tırnak kalıcı makyaj ,batık tedavisi, Kaynak kirpik
Bahçeşehirde Güzellik merkezi (Medicos Estetik)
Görüntülenme : 11175
Bahçeşehirde Güzellik merkezi (Medicos Estetik)
Şişli Epilasyon (Arist Estetik)
Görüntülenme : 4213
Şişli Epilasyon (Arist Estetik)
Maltepe de ki Masaj Salonuna Vasıfsız Masöz Aranıyor
Görüntülenme : 7060
Maltepe de ki Masaj Salonuna Vasıfsız Masöz Aranıyor