Kadıköyde masaj-terapi-buhar-sauna BAHARİYE GÜZELLİK MERKEZİ

kadıköy

Tel: 0216 450 58 05 Gsm: 0536 695 68 55 - .

Çeşitli İlanlar ... >> Firma Ve Reklam Sayfaları / Kadıköyde Masaj-sauna-buhar terapi BAHARİYE GÜZELLİK MERKEZİ
Kadıköyde Masaj-sauna-buhar terapi BAHARİYE GÜZELLİK MERKEZİ

Kadıköyde Masaj-sauna-buhar terapi BAHARİYE GÜZELLİK MERKEZİ

Anasayfa

 

Osmanağa Mah. Süleymanpaşa Sk. Aybek Apt. No:1 D:2 Bahariye/Kadıköy

Tel: 0216 450 58 05

Gsm: 0536 695 68 55

 

 

HAKKIMIZDA

Bahariye Güzellik Salonumuzda en kaliteli ürün ve en yeni hizmet anlayışıyla uzun yıllar güzellik sektöründe edinilen tecrübe ile uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.Salonumuz kendi dalında en iyisini sunmak için yola çıkmış ve kısa süre içerisinde bunları gerçekleştirmiştir. Müşteri memnuniyeti , kalite ve hijyenin ön planda olduğu Bahariye Güzellik Salonumuzda sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Müşteri odaklı çalışma prensibini ilke edinmiş Bahariye Güzellik Salonumuzda aradığınız hizmetin en kalitelisini bulacak, size sunulan en kaliteli ve hijyenik ortamda, istediğiniz hizmetten faydalanabileceksiniz. Sizlere daha iyiyi daha güzeli sunmayı hedeflemiş olan Bahariye Güzellik Salonumuz profesyonel kadrosu, deneyimli personelleri ve nezih ortamıyla, siz müşterilerine en üstün hizmetini sürdürecektir.Bahariye Güzellik Salonu, yaklaşımıyla, güleryüzüyle, fiyatlarıyla, kalitesiyle ve özeniyle size özel bir ortam sunar... Bahariyede Güzellik Salonu olarak siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sürekli kaliteli ve en iyi ürünleri kullanmaya çaba göstermektedir. Bahariyede verdiğimiz hizmet ve sunduğumuz kalite sayesinde beğeniler ve övgüler topladık. Bu süre içinde tecrübelerimizi ve kalitemizi daha ilerilere taşımayı hedefledik.

HİZMETLERİMİZ

&Lazer Epilasyon
&Cilt Bakımı
&Akne Temizliği
&Kırışık Tedavisi
&Zayıflama (Radyofrekans Uygl.)
&Zayıflama (Kavitasyon Uygl.)
&İğneli Epilasyon
&El Masajı - G5
&Relaks Masajı
&İpek Kirpik
&Kirpik Perması
&Profesyonel Makyaj

 

LAZER EPİLASYON

 

 

 

Lazer ışığı, bildiğimiz ışıktan farklı olarak, ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılmasıdır. Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin lazer enerjisi kullanılarak kalıcı ve sağlıklı olarak yok edilmesidir. Milisaniyelik atışlarla cilde uygulanan lazer ışını, kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilir ve çevre dokuya zarar vermeden seçici olarak kıl kökünde yoğunlaşır. Kıl kökünde ısı oluşturur ve kıl kökünü tahrip eder. Birbirini izleyen birkaç seans sonunda uygulama yapılan bölge tüylerden arınır. 12 yaşından itibaren herkese uygulanabilir.

CİLT BAKIMI


 


 

Her cilt tipine uygun olarak yapılan bakım şeklidir. Cildin canlanmasını, temizlenmesini ve tazelik kazanmasını sağlar. Bu bakım temizleme, buhar ve iyileştirici maske içermektedir. Yaklaşık 1.5 saat sürer. Dermokozmetik ürünler kullanılarak işlem sağlanır.

AKNE TEMİZLİĞİ

 

 

 

Akneler nasıl oluşuyor? Önce bu soruyu yanıtlamaya çalışalım: Vücuttaki hormonal değişiklikler yüzünden derideki yağ bezleri eskiye oranla daha faal olunca daha fazla yağ üretmeye başlarlar. Aynı zamanda yağ bezi kanalını çevreleyen hücreler kalınlaşırlar ve kanal darlaşmaya başlar. Bu değişiklikler, derinin gözeneklerinin yağ ve deri hücreleriyle dolmalarına neden olur. Deri gözeneklerinin kapanması akneler'i ortaya çıkarır. Eğer gözeneği kapatan yağ kitlesi havayla temas ederse, rengi koyulaşır ve ciltte kara noktalar belirir. Halk arasında ‘‘karaçalı’’ olarak bilinen siyah noktalar, deri altında kir birikmesiyle oluşmaz. Sadece gözenekte kapalı kalmış yağ zerreciklerinin renk değiştirmelerinin bir sonucudur.

KIRIŞIK TEDAVİSİ

 

 

 

Cilt kırışıklıkları gözümüze en çok çarpan ve bizi en fazla yaşlanma telaşına düşüren kozmetik sorunların başında gelir. Cildimizin mevcut yaşımıza oranla daha genç veya daha yaşlı olmasında genetik faktörler etkili olsa dahi yaşam şeklimiz yani çevresel faktörler en belirleyici unsurdur. Örneğin hızlı yaşlanmaya yatkın bir cilt iyi bakıldığında kronolojik yaşından çok genç görünebilir. Aksine iyi bir genetiğe sahip cilt ise sadece güneş ve sigara maruziyetiyle erkenden yaşlanabilir. Tüm sağlık konularında olduğu gibi iyi bakmak tedavi etmekten daha etkili bir yoldur. İyi bakmak için güneşten korumak, nemlendirmek, iyi uyku, kirli havaya daha az maruz bırakmak ve iyi beslenmek temel gerekliliktir.

 

Zayıflama (Radyofrekans Uygl.)

 

 

Radyo frekans yöntemi vücudumuzun her bölgesine uygulanabilir. Hiç bir yan etkisi yoktur. Ayrıca uygulama sırasında kişiler, herhangi bir acı duymamaktadırlar. Kesinlikle ağrısız, sızısız bir yöntemdir. Özellikle bayanlarda kol içleri, bazen içleri, kalçalar ve karın bölgesine yapılan uygulamalarda son derece iyi sonuçlar vermektedir. Erkeklerde yine karın bölgesindeki fazla yağların yakılması amacıyla kullanılabilir.

Radyo frekansı, seanslar itibariyle uygulanan bir yöntemdir. Bir seans ortalama 20 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır. Haftada 1 veya 2 defa tekrarlanabilir. Bir beden incelme için ortalama 10 seans bu işlemi uygulatmak gerekir.

Zayıflama (Kavitasyon Uygl.)

 

 

 

Kavitasyon, vücudun sorunlu bölgesine yoğunluğu azaltılmış ultrasonik ses dalgaları verilerek yağları yakmaya yarayan bir zayıflama, bölgesel zayıflama, selülit tedavi yöntemidir.

Yağları parçalayıp su ile absorbe edip, hücre duvarını bozarak açığa çıkan yağ ve yağ asitlerinin lenf yolu ile vücuttan atılımını sağlar. 2010 tarihinden beri yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Kavitasyon vücudun en sorunlu bir bölgesine uygulanabilir. Bel, kol, sırt, basen gibi. Aynı anda birden fazla bölgeye kavitasyon işlemi yapılmaz.

İĞNELİ EPİLASYON

 

İğneli epilasyonda uygulama tekniği üzerinde titizlikle çalışılması gereken bir yöntemdir. Kıl köküne ince steril bir iğne ile girilerek çok düşük akımlı bir elektrik uyarı yapılır. Bu işlemden sonra başarılı bir uygulamada kıl çekildiği anda kolayca gelir. Uygulama alanında kızarıklık, kabartı, bazen 1-2 gün süren küçük kabuklanma gözlenir. İğneli epilasyon uzmanlık ve ustalık gerektiren bir uygulamadır. Bu yöntemde, ince ve yumuşak bir iğneyle kıl köküne girilerek zayıf bir elektriksel akım uygulanır. Böylece kıl kökleri tahrip edilerek kalıcı bir çözüm sağlanır. Uygulanacak seans sayısı tüylerin çıkış süresi, yapısı, rengi ve yoğunluğuna göre belirlenir. 

EL MASAJI G-5

 

 

Hızlı titreşim ve iterek sıkıştırma yöntemi ile yağların ve selülitli bölgelerin bu mekanik parçalanma etkisi ile yakılmasını sağlar. Uygulama sırasında özel selulit ürünleri ve yağların parçalanmasını arttırıcı nemlendiriciler ve  zayıflama ürünlerinin uygulama alanında kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken ve atik urun olan laktik asidin atılmasını sağlar. Bu uygulama ile kan dolaşımı hızlanır, ciltte çizgilenmeler vede incelmeleri azaltır ve cilde esneklik sağlar, cilt kalitesini arttırır. G5 masajı uzun yıllardır özellikle bölgesel zayıflamada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir.

RELAX MASAJI

 

 

Masaj,  yapılan insanın sağlığı üzerinde pek çok yararlı etkide bulunur; kan dolaşımını düzenler, kasları gevşetir, sindirime yardımcı olur ve lenf sistemini harekete geçirerek atık maddelerin boşaltımını hızlandırır,ve bunları düzenlerken de hücrelerin yenilenmesini sağlar.Medikal Relax Masajın  en önemli etkeni masajın yavaş ve ağır, hareketlerin baskısı ve tatlı sert olmasıdır yani acil ve sorunlu olan bölgede çalışıp  bitişini relaks olarak tamamlamaktır.Buda kişiyi çok rahatlatır  hem vücutta sorun çözülmüş olur hemde rahatlama uygulaması da  yapılmış olur.

İPEK KİRPİK

 

 

İpek kirpik ekleme uygulaması, gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıraran bir yöntemdir. İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı ile yapıştırılır. Kişinin göz yapısına göre ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir. Yaklaşık 1-1.5 saat süren uygulamanın sonucunda anlamlı bakışlar ortaya çıkar. Kirpiklerimiz 2-3 aylık dönemlerde hergün 1er 2şer dökülerek yerini yeni kirpiklere bırakmaktadır. Sisteme bağlı olarak her bir kirpiğe eklenen bu özel kirpikler de, bu doğal dökülme evresinde olanlarla beraber dökülmektedir.

KİRPİK PERMASI

 

1. Kirpik perması nedir?
Kirpik perması, kirpiklerin belirli bir süre içinde kalıcı olarak kıvrık kalmasını sağlayan kozmetik işlemdir.

2. Kirpik perması ne kadar süreyle kalıcıdır?
İlk defa yapıldığında ortalama 1 – 1,5 ay; ikinci veya üçüncü defa yapıldıktan sonra ortalama 2 – 3 ay süreyle kirpikleriniz kıvrık kalır. Belirtilen sürenin sonuna geldiğinizde, kirpikleriniz eski halini alarak, kıvrıklığın açıldığını görürsünüz.

3. Kirpik perması nasıl yapılır?

Yaklaşık 20 dakika süren kirpik perması işleminde, kirpikleriniz uygun boyda bir kirpik bigudisine sarılarak uygun solüsyon uygulanır. İki ayrı solüsyon işlemi arasında kirpikleriniz hava ile temas etmeyecek şekilde maske ile korunur.

 

PROFESYONEL MAKYAJ

 

Makyaj sahip olduğumuz estetiği vurgulamak, farkında bile olmadığımız güzellikleri ortaya çıkarmak için renklerin büyülü uyumundan yaralanma tekniğidir. Her konuda olduğu gibi makyajda da her sene yeni akımlar ortaya çıkmaktadır.

Önemli olan kendimize yakışanı bilmektir ve makyaj yapmak birbiri ile uyumsuz birtakım renklerin sürülmesinden ibaret olmamalıdır. Doğru makyaj için dikkat edilmesi gereken belirli hususlar vardır. Her şeyden önce kişinin saç, göz ve ten rengi göz önünde bulundurulmalıdır. Dolayısıyla uyumlu renklerin birlikteliği ve doğru bir teknikle birbirine çok yakın gözleri, belirsiz elmacık kemiklerini ya da çizgi gibi duran incecik dudakları daha belirgin ve çekici hale getirmek mümkündür. 

Bahariye Güzellik Salonun'da

Gününüzün Yorgunluğunu Ve Stresini Bizimle Atarak Kendinizi Ödüllendirin.

MASAJ

 

 

Masaj sayesinde vücudunuzun herhangi bir yerinde yıpranmış olan organınızın tekrar kazanılması amaçlanmaktadır. Bu sayede organınız aynen yıpranmadan önceki durumuna tekrar dönmeye başlar. Bu küçük parçacıklar üzerinde oluşan düzenek masaj sayesinde fizyolojik olarak bir terapi yapmaktadır.

SAUNA

 

Saunadaki buhar nedeniyle ısınan vücut, bolca terlemeye başlar. Ter ile birlikte vücuttaki toksinler vücuttaki gözeneklerden dışarı atılır. Bu cildi temizler ve ona inanılmaz bir parlaklık verir. Ayrıca güneş tarafından zarar görmüş cilt daha hızlı iyileşir, bunun nedeni kan dolaşımının hızlanarak güneş yanığının olduğu bölgeye daha kolay gidip o bölgeyi daha hızlı iyileştirmesidir.

MEKANIMIZ

Güzellik Salonu, En İyi Güzellik Salonu, Kadıköy Güzellik Salonu, Kadıköyde Güzellik Salonu, Kadıköyde En iyi Güzellik Salonu, Kadıköy Güzellik, Bahariyede Güzellik Salonu, Bahariyede En İyi Güzellik Salonu,Bahariye Güzellik Salonu, Bahariye En iyi Güzellik Salonu, Bahariye Lazer Epilasyon, Bahariyede Lazer Epilasyon, Bahariyede En İyi Lazer Epilasyon, Bahariye İğneli Epilasyon, Bahariyede İğneli Epilasyon, Bahariyede En İyi İğneli Epilasyon, Bahariye Cilt Bakım Salonu, Bahariyede Cilt Bakım Salonu, Bahariyede En İyi Cilt Bakım Salonu, Bahariyede Kalıcı Makyaj Salonu, Bahariyede Masaj Salonu, Bahariyede İpek Kirpik, Bahariyede Kirpik Perması, Bahariyede Masaj Salonu, Bahariyede Sauna

Kadıköyde Masaj-sauna-buhar terapi BAHARİYE GÜZELLİK MERKEZİ

Biz Kimiz

Kadıköyde Masaj-sauna-buhar terapi BAHARİYE GÜZELLİK MERKEZİ

Ürün & Hizmetler

Ürünler & Himetler

Kadıköyde Masaj-sauna-buhar terapi BAHARİYE GÜZELLİK MERKEZİ

Referanslar

Kadıköyde Masaj-sauna-buhar terapi BAHARİYE GÜZELLİK MERKEZİ

Haberler

Kadıköyde Masaj-sauna-buhar terapi BAHARİYE GÜZELLİK MERKEZİ

Galeri

Kadıköyde Masaj-sauna-buhar terapi BAHARİYE GÜZELLİK MERKEZİ

İletişim

Detaylar

İlan Türü Firma Reklamı
Hangi Şehirde İstanbul
İlan Sektörü İstanbul Güzellik ve Bakım
İlan Alt Sektörü İstanbul Sauna - Masaj
Hangi ilçede
Ülke Türkiye
İl İstanbul
İlçe Kadıköy
Semt Osmanağa
Mahalle / Köy
Kadıköyde Masaj Kadıköyde Masaj-sauna-buhar terapi BAHARİYE GÜZELLİK MERKEZİ-kadıköyde Bahariyede lazer epilasyon-Kadıköyde iğneli epilasyon-Kadıköyde cilt bakımı-Kadıköyde kalıcı makyaj-Kadıköyde bölgesel zayıflama-Kadıköyde masaj-Kadıköyde terapi-Kadıköyde sauna-Kadıköyde buhar-Kadıköyde terapi-ipek kirpik-uygulaması-kirpik perması-kirpik boyası
Hit 32983
Oluşturma Tarihi 14.08.2010 16:28:07
Güncelleme Tarihi 30.12.2015 16:15:04
Kelimeler Kadıköyde Masaj Kadıköyde Masaj-sauna-buhar terapi BAHARİYE GÜZELLİK MERKEZİ-kadıköyde Bahariyede lazer epilasyon-Kadıköyde iğneli epilasyon-Kadıköyde cilt bakımı-Kadıköyde kalıcı makyaj-Kadıköyde bölgesel zayıflama-Kadıköyde masaj-Kadıköyde terapi-Kadıköyde sauna-Kadıköyde buhar-Kadıköyde terapi
Sektörler Güzellik ve Bakım
Alt Sektörler Sauna - Masaj


Kartal Soğanlık Akçaoğlu İnşaat (Akçaoğlu İnşaat)
Görüntülenme : 8507
Kartal Soğanlık Akçaoğlu İnşaat (Akçaoğlu İnşaat)
Nişantaşında psikolog (Aslı Karasaç) 0212 234 97 87
Görüntülenme : 8877
Nişantaşında psikolog (Aslı Karasaç)
KUAFÖR ŞÜKRÜ Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz...!
Görüntülenme : 9772
Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz...!
Salon X Kuaför Uzman kadromuzla Hizmetinizdeyiz...!
Görüntülenme : 10143
Salon X Kuaför Uzman kadromuzla Hizmetinizdeyiz...!
Tivolı's Erkek Kuaförü Hizmetinizdeyiz...!
Görüntülenme : 8619
TİVOLI'S ERKEK KUAFÖRÜ Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz...!
Ümraniye'de Bayan Kuaförümüze Profesyonel Manikürcüler Aranıyor(DİVA KUAFÖR)
Görüntülenme : 7478
Ümraniye'de Bayan Kuaförümüze Profesyonel Manikürcüler Aranıyor
Maviay Anaokulu Çocuk Yuvasına Pisikolog ve Öğretmenler Alınacaktır...!
Görüntülenme : 5635
Çocuk Yuvasına Pisikolog ve Öğretmenler Alınacaktır...!
Radison Sas Oteli Sağlık Klubü
Görüntülenme : 5600
5 Yıldızlı Otolemize Bayan Kuaför Arıyoruz..!!!
Blue Line Güzellik Salonu Hizmetinizde...!
Görüntülenme : 12232
Epilasyonda Çapa! İstenmeyen Tüylere Son!! Uygun Fiyat PaketProgramlarımız İçin Randevu Alınız Tel:0212 587 10 10 www.bluelinepi.com
Pegasus İlaçlama
Görüntülenme : 4449