Çeşitli İlanlar ... >> İlan, İş, Kariyer, Emlak, Rehber, ve Firma Platformu - Çeşitli İlanlar >> Kıyafet
...

Alt Sayfalar

...

Yeni Liste


gelinlikçiler..
gelinlik kiralama
çocuk gelinlikleri
Gelinlik Modelleri
çocuk smokinleri
gelin arabası
nikah şekeri
düğün pastası
düğün yemeği
davetiyeler 
müzik organizasyonu
düğün organizasyonu
düğün mekanı / Salonu
gelin ayakkabısı
gelin saçı
gelin iç giyim
gümüş ve aksesuar
alyans
kuyumcular

düğün fotoğrafçısı

kozmetik
güzellik salonları
ses - ışık - dj
emlakçılar
çiçekçiler
beyaz eşya
ev elektroniği
küçük ev aletleri
perde / ev tekstili
halı / mobilya
mutfak banyo
kına gecesi
evden eve nakliyat
balayı tatili
oteller
diğer kategoriler
peruk - postiş - çıtçıt
örgü dantel motifleri
iş elbiseleri
adres ve telefonlar
türkiye moda evleri
yurt dışı moda evleri
nikah daireleri
otobüs firmaları
denizyolları
havayolu firmaları
araba kiralama
tekne kiralama
turizm acentaları
fotoğraf stüdyoları
giyim mağazaları
cafe & barlar
site haritası
site haritası
şiirler
aşk üzerine
ayrılık üstüne
sevgi sözleri
davetiye sözleri

 

Sevgili ziyaretcimiz eğer kiralamak veya satın almak için gelinlik damatlık abiye ürünleri bulabilmek için bu linke tıklayarak talebinizi bildirebilir en kısa sürede cavap alırsınız.

Gelinlik Damatlık Abiye İlanı Ekle

 

2009-2010 MODA RENKLERİ BELİRLENDİ


Türkiye’yi temsilen TGSD’nin üye olduğu Intercolor (Uluslararası Renk Komisyonu) Toplantısı 27-28 Kasım tarihlerinde on ülkeden önde gelen iki temsilcinin katılımıyla 44. kez gerçekleştirildi. Türkiye’yi TGSD adına, ünlü tasarımcılarımız Ümit Ünal ve Özlem Süer’in temsil ettiği toplantıda, 2009-2010 kış sezonunun renkleri ve trendleri belirlendi.


Toplantıda Özlem Süer ve Ümit Ünal, sosyal bilimci Charles Covrier’in dört hareket teorisinden etkilenerek “Uyum ve Kaos” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.Toplantıdan çıkan genel sonuca göre 2009-2010 kış sezonunda metalik renkler, siyahın her tonu ve turuncu tonuna yakın kırmızı ve natürel renkler hakim olacak. Kesimlerde ise modernizm, yalınlık, uyum ve kaos, entellektüel bir doğallıkla birleşecek. Kıyafetler daha köşeli olacak ve kıyafetlerde dikiş, baskı, leke ve formlar ön plana çıkacak. Son yıllarda uygulanan “renk kombinasyonu” önceliği 2009-2010 kış sezonunda da görülecek. Giyimde üst üstelik etkisi devam etmekle beraber biraz daha sadeşmeye yönelinecek.


Komisyonda, tüm delegelerin teknolojinin ilerlemesiyle insanların içine düştüğü yalnızlık duygusuna dikkat çektiği ve bunun sonucu olarak tüm duyguları daha tutkulu yaşama isteğinin, 2009-2010 kış sezonunda belirgin olarak hayatımıza yansıyacağı belirtildi.


Toplantıda belirlenen renkler ve trendler, komisyon temsilcileri tarafından ülkelerine döndükten sonra hazır giyim firmalarından kumaş firmalarına, boya sanayicilerinden moda konfeksiyon markalarına dek modayı şekillendirmede önemli rolü olan trend belirleyicilerine verilecek eğitim ve seminerlerle aktarılacak ve tüm dünyaya yayılacak. Bu seminerler Türkiye’de, TGSD tarafından düzenlenerek Türk hazır giyim sanayiine duyurulacak.