Çeşitli İlanlar ... >> Firma Ve Reklam Sayfaları / Etiler En İyi Protez Tırnak, DUSİ NAİL 0212 263 54 99 the nail desinger
Etiler En İyi Protez Tırnak, DUSİ NAİL 0212 263 54 99 the nail desinger
Etiler En İyi Protez Tırnak, DUSİ NAİL 0212 263 54 99 the nail desinger Hoşgeldiniz!
Devam Edin
(http://besiktasproteztirnak.com/)

Kampanyalar

Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız

Kampanya 1

Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız. Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız. Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız.

Kampanya 2

Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız. Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız. Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız.

Kampanya 3

Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız. Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız. Sizin İçin Hazırladığımız Kampanyalarımız.

 

Stüdyomuz

 Hisarüstü mah. Bebek yolu sokağı N0-23B Park Apt.
 Hisarüstü-ETİLER
 0212 263 54 99 -0532 581 41 54 

  

 


 "DUSİ Nails" Stüdyomuz'da en kaliteli hizmeti alacağınızından kuşkunuz olmasın. Ben ve ekibim, stüdyomuzda hiç bir hizmeti ayaküstü vermeyiz. Bu yüzden alacağınız randevularınız için zaman ayırmanız (1-1.5 saat) yararlı olacaktır. Sakin ve huzurlu bir atmosferde, çay, kahve eşliğinde arkanıza yaslanıp ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Stüdyomuzda yalnızca yüksek kaliteli ve Kozmetik maddesi olarak sertifika almış ve denetime tutulmuş malzemeler kullanılmaktadır.  Merak ettiğiniz herhangi bir konuda açıklama bulamadığınız takdirde bizi aramak ve bilgi almak konusunda tereddüt etmeyiniz. Size telefonda bilgi verebilir ya da bir alacağınız randevu ile ücretsiz danışma ayarlayıp sorularınızı yüz yüze cevaplandırmaktan memnuniyet duyarız.

Görüşmek ümidi ile!

Beşiktaşta protez tırnak,Beşiktaşta nail art (tırnak süsleme)
,Beşiktaşta batık tırnak tedavisi,Beşiktaşta nasır tedavisi,Beşiktaşta manikür pedikür DİAMOND NAİLS 0212 259 10 13,Beşiktaşta nasır tedavisi,Beşiktaşta manikür pedikür DİAMOND NAİLS 0212 259 10 13,

 Lookbook


        Etilerde protez tırnak, DUSİ NAİL,el bakımı Etiler,ayak bakımı Etiler ,manikür pedikür Etiler,kalıcı oje Etiler ,akrilik tırnak Etiler, jel tırnak Etiler,ipek kirpik,Etilerde protez tırnak,Etilerde ağda,Etilerde nail art, Etilerde kalıcı oje,Ulusta protez tırnak,ulusta kalıcı oje ulusta ipek kirpik, ulusta ağda ,ulusta manikür,pedikür leventte protez tırnak , leventte kalıcı oje, leventte ipek kirpik, leventte nail art,


 

KAŞ DİZAYN
MANİKÜR -PEDİKÜR
İPEK KİRPİK
PROTEZ TIRNAK
NAİL ART
KALICI OJE
AĞDA


 

 TIP NAILS
Tam olarak tırnağa eklenen ve bir tırnak yapıştırıcısı yardımı ile yapıştırılan plastik uç “Tip” ile adlandırılmaktadır. Bu, şekillendirme materyali olan jel veya akrilikin uygulanabilmesi için tırnağı uzatmaya yaramaktadır.

SCHABLONE NAILS

Schablone Nails, tırnağın yapay olarak uzaltılmasında yardımcı olan kağıttan yapılma yardımcı şablonlardır. Tırnağın serbest kalan bölümünün altına yerleştirilen şablon ile tırnak uzatlılıp şekillendirilir.

FR
ENCH NAILS


Serbest tırnak kenarı şekillendirme tekniği ile tırnak ucu beyaz, renkli desenler veya parlak glitter ile güzelleştirilir.

 

 

 

TIRNAK ÇEŞİDİ & TIRNAK MODELİ


Tüm tırnak süslemeleri, damgalı süslemeler, glitter tozu, sticker, taş süslemeler, air brush boyama tekniği, tüy ve renkli fırça boyamaları gibi süslemeler. Burada sınırsız hayalgücünüzü kullanabilirsiniz

 

Akrilik Tırnaklar
Akirilik tırnaklarda şekillendirme sıvısı (Likit) ve bir Akrilik toz ile çalışılır. Bu ikisi birleştirildiğinde, şekil verilebilir ve küçük bir top meydana getirilir. Tipik likit kokusunu sevmeyen kişilerde ışıkla kuruyan ve kokusuz likitler kullanılabilir. Burada da, renkli likitler ve renkli akrilik tozları kullanılarak sınırsız şekillendirme imkanı bulunmaktadır.

Akrilik tırnaklar, jel tırnaklardan daha güçlü ve dayanıklıdır. Jel tırnak kullanarak çok uzun ömürlü bir sonuç elde edememiş olanlar veya daha ince tırnaklara sahip olmak isteyenler için bu durumda iyi bir alternatif oluşturmaktadır. Akrilik tırnaklar, aseton ve biraz sabırla tekrar silinebilmektedir.
Ancak bu teknik çok kolay olarak öğrenilmemektedir. Çünkü karışım oranı ancak tecrübe ile edinilen göz kararı ve el marifeti ile sağlanmaktadır. Uzman ve tecrübeli tırnak desinatörleri tercihini akrilik tırnaktan yana kullanmaktadır. Ancak ne yazık ki bir çok manikür salonu bu hizmeti vermemekte, verenler ise tatmin edici oranda başarı göstermemekte, sonuç ise ne yazık ki yeterince kaliteli olmamaktadır.
Belki siz de akrilik tırnakların kanserojen etki yarattığı ve jel tırnakların sağlıklı olduğu hakkındaki korkutucu dedikoduyu duymuşsunuzdur. Gerçek durum ise, akrilik ve jel tırnakların kimyasal yapı olarak birbirinden neredeyse farksız olduğudur. İçerdiği maddeler genel olarak çok benzerdir. Jel, direk kullanıma hazır olan karışımdır, akrilik ise toz halindedir ve şekillendirme sıvısı ile karıştırılarak kullanıma hazır hale gelir. İki tırnak çeşidi de kanserojen etki göstermez, ancak kullanımdan sonra ikisi arasında ciddi oranda kalite farkı ortaya çıkmaktadır.
Akrilik Tırnakların Avantajları

Dayanıklılık: Akrilik tırnaklar jel tırnaklar ile karşılaştırıldığında en büyük avantajı dayanıklılığıdır. jel tırnaklar bile doğal tırnaklardan 60 kat daha dayanıklıdır. Akrilik tırnaklar ise bu dayanıklılığı bile uzak ara geçmektedir. Akrilik tırnaklar doğal tırnaklardan 120 kat daha dayanıklıdır. Bu sebeple hobi ve yapılan günlük işlerde yüksek dayanıklılık gösterir. Yani boş vakitlerinde boks yapan kişiler için bile :) akrilik tırnaklar doğru seçim olacaktır.
Doğallık: Akrilik tırnakların bir diğer avantajı ise elde edilen görünümdür. Akrilik tırnaklar jel tırnak modellmesinden çok daha ince şekillendirilebilir. Böylelikle daha doğal ve güzel bir sonuç elde edilir. Yani tırnağın doğal tırnak olmadığının hemen anlaşılmasını istemeyen kişiler için akrilik tırnaklar daha doğru seçim olacaktır.
Silme: Akrilik, jel gibi törpü ile silinmek zorunda değildir. Tam tersi olarak sadece aseton banyosu, akrilik tırnağı doğal tırnaktan ayırmaya yeterli olmaktadır. Bu durum, törpü yapılmadığı için doğal olarak kendi tırnağınızı daha az yıpratmakta ve daha az zahmet vermektedir. Ayrıca; Aseton banyosu esnasında cildiniz, kalın uygulanmış bir yağ kremi ile korunmakta ve böylelikle cildinize hiçbir zarar verilmemektedir. Yani ellerin aseton banyosu sonrasında koruyup, derinin çatlaması gibi bir korkunun meydana gelmesine kesinlikle gerek yoktur. Akrilik, sıcaklık ile sertleşen polimer grubuna dahil olduğundan, akriliğin sertleşmesi için sadece oda sıcaklığı yeterli olmaktadır. Sonuç; UV_Lambası kullanımına gerek kalmaz ve sertleşme işlemi için lamba kullanımı esnasında gereksiz yanma hissi ile acı meydana gelmez. Akrilik tırnak kullanımında a
rtık bu durum, geçmişe ait bir uygulama olarak kalmaktadır.
Uygunluk: Jel tırnakların aksine akrilik tırnaklar, düz yüzeyi olmayan veya deforme olmuş doğal tırnaklarda da başarılı bir şekilde uygulanabilir.

 

Shellac

1.Gün: Salondan çıkışımda ilk dikkatimi çeken konu: Tırnaklar gerçekten tam olarak kuru çünkü çıkmadan önce tırnaklığın temizliği yapıldı. Yani manikürden sonra kesinlikle kazara zedelenme veya çizilme ihtimali yok!
2.ve 4.Gün arası: Çok etkilendim, tırnaklar hala ilk günkü gibi parlak ve taze görünüyor.
5.Gün: İlk tırnağım kırıldı. Ama bu kırık büyük ihtimalle zaten zayıf olan tırnaklarım sebebi ile oluştu.
8.Gün: İki tırnağım daha kırıldı. Bu durumda tırnaklarım bakımsız görünmeye başladı.
10.Gün: Beş tırnağın beşi de hafif kusurlu durmda. Shellac reklamında toplam 14 ün boyunca kusursuz kalacak tırnaklar elde edeceğimizin reklamı yapılmakta.
Sonuç olarak; ojenin parlaklığının son derece iyi kalmasına rağmen çok başarılı bir sonuç değil. Tırnaklar kırıldığı an itibariyle sorun yaşamaktasınız: Shellac, sadece manikür salonunda uygulanıp silinebilir. Maliyeti 100tl civarında ve renk değişimi de kolay olarak yapılmamakta. Ben bu arada tekrar akriliğe dönmüş durumdayım. Çünkü kozmetik uzmanım akriliğin cildim için Shellac’tan daha sağlıklı olduğunu söylüyor.

 

 

İpek Kirpik

İpek kirpik uygulaması, gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran oldukça yeni bir yöntemdir. İpekten hazırlanmış olan bu takma kirpikler, gerçek kirpiklere tek tek özel yapıştırıcısı ile yapıştırıldığından görünümü oldukça doğaldır. Bu kirpikler farklı şekil ve kalınlıklarda olabildiğinden, her tipte doğal kirpiğe görsel olarak uyum sağlayabilmektedir.

Bir ipek kirpik tanesinin uzunluğu 8-15 milimetre arasında değişebilmekte ve uygulama doğru yapıldığında, doğal kirpiğin büyümesine bağlı olarak, bulunduğu yerde 3 aya kadar dökülmeden kalabilmektedir. Ancak bu süre içinde gözün elle ovuşturulmaması veya doğal nedenlerle gerçek veya ipek kirpik dökülebileceğinden takma ipek kirpik uygulamasının bakımının belirli aralıklarda tekrarlanması önerilmektedir.

 


 

 

 


 

 

 

 

Ürün & Hizmet

Sizin İçin Sunduğumuz Ürün Ve Hizmetler.

Round Icons

Graphic Design

Startup Framework

Website Design

Treehouse

Website Design

Golden

Website Design

Escape

Website Design

Dreams

Website Design

Etiler protez tırnak, DUSİ NAİL,el bakımı Etiler,ayak bakımı Etiler ,manikür pedikür Etiler,kalıcı oje Etiler ,akrilik tırnak Etiler, jel tırnak Etiler,ipek kirpik,Etilerde protez tırnak,Etilerde ağda,Etilerde nail art, Etilerde kalıcı oje,0212 263 54 99

Hakkımızda

Kurulduğumuz günden buana kadar kısaca biz.

 • 2005-2006

  Mütevazi Bir Şekilde Kurulduk

  İlan, İş, Eleman, Kariyer, Emlak, gayrimenkul, vasıta, otomobil gibi çeşitli ilanlar Türkiye'nin en eski ilan platformu cesitliilanlar.com' da!

 • Mart 206

  Bir Ajans Doğuyor

  İlan, İş, Eleman, Kariyer, Emlak, gayrimenkul, vasıta, otomobil gibi çeşitli ilanlar Türkiye'nin en eski ilan platformu cesitliilanlar.com' da!

 • Eylül 2007

  Artık Tam Anlamıyla Hizmet Verebiliriz

  İlan, İş, Eleman, Kariyer, Emlak, gayrimenkul, vasıta, otomobil gibi çeşitli ilanlar Türkiye'nin en eski ilan platformu cesitliilanlar.com' da!

 • Ocak 2017

  Artık Genişleme Vakti

  İlan, İş, Eleman, Kariyer, Emlak, gayrimenkul, vasıta, otomobil gibi çeşitli ilanlar Türkiye'nin en eski ilan platformu cesitliilanlar.com' da!

 • Bölüm Sonu
  Bizimle Kalın
  Hizmet Alın!

Etiler protez tırnak, DUSİ NAİL,el bakımı Etiler,ayak bakımı Etiler ,manikür pedikür Etiler,kalıcı oje Etiler ,akrilik tırnak Etiler, jel tırnak Etiler,ipek kirpik,Etilerde protez tırnak,Etilerde ağda,Etilerde nail art, Etilerde kalıcı oje,0212 263 54 99

İnanılmaz İşlerimizi Yapanlar

İnanılmaz İşlerimizi Yapanlar.

Birinci Eleman

Dizayner

İkinci Eleman

Pazarlama Direktörü

Üçüncü Eleman

Developer

İlan, İş, Eleman, Kariyer, Emlak, gayrimenkul, vasıta, otomobil gibi çeşitli ilanlar Türkiye'nin en eski ilan platformu cesitliilanlar.com' da!

Etiler protez tırnak, DUSİ NAİL,el bakımı Etiler,ayak bakımı Etiler ,manikür pedikür Etiler,kalıcı oje Etiler ,akrilik tırnak Etiler, jel tırnak Etiler,ipek kirpik,Etilerde protez tırnak,Etilerde ağda,Etilerde nail art, Etilerde kalıcı oje,0212 263 54 99
Etiler protez tırnak, DUSİ NAİL,el bakımı Etiler,ayak bakımı Etiler ,manikür pedikür Etiler,kalıcı oje Etiler ,akrilik tırnak Etiler, jel tırnak Etiler,ipek kirpik,Etilerde protez tırnak,Etilerde ağda,Etilerde nail art, Etilerde kalıcı oje,0212 263 54 99

İletişm

Her An Size Hizmet Vermek İçin Buradayız. Bize Ulaşın.