El ve ayak bakımının profesyonel markası ProNail, sizi neon renk uzmanı Gelish ile tanışmaya davet ediyor. Soyulmayan, birbirinden iddialı, capcanlı ve orijinal renkleri ile başınızı döndürecek Gelish ile tanıştıktan sonra, diğer ojeleri bir kenara bırakacaksınız.

Oje, kadınların vazgeçilmez bakım ve güzellik ritüelleri arasında yer alıyor. Gelish, kadınların vazgeçmediği bu güzellik unsurunu; ojeyi, zehir içerme, soyulma, tırnağı sarartma gibi korkular olmadan, 21 gün boyunca kullanma imkanı ve bunun sonucunda da hayran olunası eller vaad ediyor.

Muhteşem neon renkleriyle, renk konusundaki uzmanlığı kanıtlayan Gelish, dünyadaki oje severlerin 1 numaralı markası olmayı başardı. 21 gün boyunca, sürüldüğü ilk günkü gibi parlak ve canlı kalan bu muhteşem renkler, aynı zamanda havayı ve suyu geçirerek, tırnağı sarartmıyor hatta özel içeriği ile tırnakları da besliyor.

Renk konusundaki uzmanlığını, özel geliştirdiği üst katman ve alt katmanlarla da destekleyen Gelish ile ellerinize aşık olacaksınız.